Ja sam veoma smirena i optimistična osoba, jer smatram da trebamo biti zahvalni za svaki dan našeg života i nema smisla žaliti se na naše nevolje i probleme. Volim da upoznajem nove ljude, jer sam dosta komunikativan. Prijateljski sam i otvorenog uma. Takođe sam velikodušna osoba i volim svoju radost i sreću podijeliti s drugima.
Volim aktivan način života. Tako da se bavim sportom, naime, volim igrati odbojku i tenis. To su moje omiljene igre. Obožavatelj sam glazbe i volim sve vrste glazbe. Također volim provoditi svoje slobodno vrijeme sa svojim prijateljima i kuhati sushi i druga ukusna jela.
>Savršeno dobro znam što volim, a što ne. Volim poljupce, jaku mušku ruku i ukusnu hranu. I ne volim dosadne ljude) Sport kali moj duh i karakter, moju volju i želju za postizanjem cilja. Stoga sam vrlo usmjerena na ciljeve i uvijek znam što želim. Tako je puno lakše živjeti, pogotovo kada imate cilj i činite sve da ga ostvarite. Ali u isto vrijeme sam vrlo ljubazan i suosjećajan. Rado ću pomoći u svakoj situaciji i utješiti lijepim riječima.Ja sam razigrana, nježna, strastvena i romantična dama. Osim toga, jako sam lijepa, elegantna i u odličnoj formi. Naš život je izgrađen na ljubavi i međusobnom razumijevanju, upravo ta osjećanja kontrolišu svijet i sve što nas okružuje. Sanjam da pronađem osobu sa kojom bih mogla biti istinski srećna i uvek biti sigurna u budućnost. Volim da uzmem sve od života i osetim ukus života, idem napred, stičem nove emocije i utiske, ali mi nedostaje životni partner da bih se osećao srećnim u potpunosti!
Moj čovjek nije na naslovnici časopisa. Moj čovjek nije brdo mišića i želja da stalno poboljšava svoje tijelo. Moj čovjek je osoba koja će me podržati u svakoj situaciji i vjerovat će u mene.
>UKOLIKO ZELITE DODAJTE ME NA PROFIL ISPOD:
Facebook Komentari