interesovanja:
Volim sport, planinarenje, biciklizam, kampovanje. Trudim se da svoje tijelo održavam u dobroj fizičkoj formi. Provodim dosta vremena u teretani, u bazenu i na traci za trčanje. Čitam puno. Bavim se samorazvojom. Moji hobiji su fotografija, šminkanje, modni dizajn i sviranje gitare.

Samoopis:
Ja sam društvena, vesela i pozitivna dama. Nećete biti tužni sa mnom! Nikad te neću izdati! Ne volim laži i besmislene igre sa tuđim osećanjima! Ja sam svrsishodna i uporna žena. Ja sam kreativna osoba. Volim dizajn, umjetnost. Volim da činim svet oko sebe lepim! Ja sam nežna i odvažna, naivna, romantična i jaka u isto vreme! Generalno mogu da vas iznenadim! Mogu biti drugačiji: nepredvidiv i odgovoran! Ja sam žena (u svim značenjima ove riječi)!Jedan od mojih glavnih hobija je sport, gde dajem 100%. Moji omiljeni sportovi su skijanje, plivanje i stoni tenis. Cijenim svoje slobodno vrijeme i trudim se da ga dobro iskoristim. Plivanje nije samo način da budete zdravi, već i način da se opustite, zabavite i dobijete malo adrenalina. Prije nekoliko godina počeo sam da igram stoni tenis – to je strast i doživotno zadovoljstvo. Stoni tenis mi donosi pozitivne emocije, razveseljuje me i održava moje tijelo u dobroj formi. Također uživam u čitanju knjiga i uzgoju kućnih biljaka. Pa, i naravno, najviše od svega volim da putujem. Obišao sam mnoge zemlje svijeta i ne planiram da se zaustavim na tome. Uvijek želim vidjeti više, jesi li sa mnom?

Samoopis:
Vjerujem da život treba živjeti i uživati. Ja sam veoma svrsishodna dama i po pravilu dobijem ono što želim. Takođe, ja sam veoma strastvena i zgodna dama koja vam može dati sve pozitivne vibracije koje su vam potrebne. Ja sam ljubazan, velikodušan i znam da cijenim svaki trenutak života! Odgovoran sam i vrijedan. Ima puno pozitivnih stvari u mom karakteru! 🙂 Mogu reći da sam spontan! Pa, mislim da nije uvijek potrebno puno vremena da se sve razmisli i donese odluka! Možda biste željeli znati moje nedostatke? 🙂 Haha! Moja porodica i prijatelji vjeruju da ih ja nemam! 🙂

Nadam se da će moja voljena biti zanimljiva osoba koja zna mnogo različitih stvari o kojima ni ne razmišljam. Želim da mi otvori novi svijet utisaka. Biti pored takvog čovjeka, želim se promijeniti na bolje i težiti više! Sanjam da sam u tvom naručju, da mirišem tvoje tijelo, da poludim od tvog dodira. Jedva čekam da počnem ćaskati sa vama i siguran sam da ćemo biti savršen par

Vera traži:
Moj muškarac treba da bude samodovoljan, ljubazan, simpatičan, finansijski stabilan i velikodušan. Trebao bi imati bogat unutrašnji svijet, baviti se samorazvojom i imati dobar smisao za humor. Moj čovjek je u stanju da postigne uspjeh u svom poslu i karijeri! On treba da ima porodične vrednosti i da bude odgovoran. Moj čovjek bi trebao imati mušku čeličnu šipku!

UKOLIKO ZELITE DODAJTE ME NA PROFIL ISPOD
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084847838318

Facebook Komentari


One comment:

  1. Ivan Cetkovic

    30. studenoga 2024. at 12:56

    Ja se zovem ivan trazim ozbiljnu zenu za brak i vezu ozbiljnu osobu koja ce da me postuje i ceni.Ja sam udovac jednu godinu imam 59 god ako si zainteresovana pisi pozdrav ivan

Leave a Reply


UTISCI KORISNIKA
Imate pitanja ili sugestija?

Posjetite našu korisničku podršku i postavite pitanje ili sugestiju

POSJETITE KORISNIČKU PODRŠKU
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

You cannot copy content of this page

Ljubavni Spoj
× Kako vam mogu pomoći?