Interesi
Čitanje, šetnja na svežem vazduhu, druženje sa porodicom. Volim da putujem posebno negde autom. Moja strast prema putovanjima omogućava mi da otkrivam različite kulture, probam novu hranu i upoznam zanimljive ljude. Trudim se da se razvijam, a ne da mirujem.

Licni Opis
Bijela i lepršava plavuša plavih očiju. Ja sam odan, pun ljubavi, pošten, jak i hrabar, ali sam spreman da se predam u sigurno naručje dobrog čovjeka. Ja sam jedinstvena kombinacija ambicije, strasti i beskrajne žeđi za postizanjem svojih ciljeva. Ne zaustavljam se tu i uvijek težim novim horizontima. Moj život je pun pokreta i strasti i nikad mi nije dosadno. Ja sam veoma vesela i društvena dama, i mogu postati dobar prijatelj svom partneru.

Interesi
Zanima me život i njegovi usponi i padovi. Zaljubljenost ne može vječno trajati, s vremenom je zamjenjuju nova, dublja osjećanja: međusobno poštovanje, odanost, vjernost, briga. Po mom mišljenju sve te stvari definišu riječ ljubav. To je ono što tražim i što me najviše zanima!

Mislim da bi bilo bolje da svoju priču počnem od razloga zašto sam na ovoj stranici. Moj cilj je pronaći pristojnog muškarca koji će izgraditi ozbiljnu i dugoročnu vezu. Zašto tražim stranca? To je jednostavno. Moderna istorija koja se ovde dešava. Osim toga, imam rođaka koji je sjajan primjer da se dva apsolutno različita svijeta spajaju u jedan pod istim krovom. U tome vidim samo prednosti! Na kraju krajeva, uvijek ćete imati dobru priču za ispričati, nešto naučiti jedni od drugih.
Prilično sam dugo sama da zaboravim šta je muška briga i pažnja.

Tražim
Tražite li sreću? – To je pitanje koje često čitam ovde. Vjerujem i obrnuto, sreću ne možemo naći, moramo je stvoriti svojim rukama. Sreća ne voli lijenost i više voli ljude od akcija. To je moja vizija, ali biće mi drago da čujem vaše razumno gledište! Tražite li otvorenu ličnost?
Da li biste voljeli da budete prihvaćeni onakvi kakvi jeste? Da li biste bili sretni sa nearogantnom ženom koja će biti iskrena prema vama?
Imam nešto da ponudim čoveku koji ceni prave stvari i ne igra igrice.

Tražim
Moj muškarac je, prije svega, moj prijatelj na kojeg se mogu osloniti, čovjek uz kojeg ću se osjećati sigurno, voljeno. Ne jurim za imidžom savršenog muškarca, ali u vezi su poštovanje i razumevanje jedno drugog na prvom mestu. Za mene nije važan status ili izgled muškarca, najvažnije je da se prema meni odnosi sa puno ljubavi i poštovanja. Ako znaš da voliš i ceniš, onda mi piši, u redu?

UKOLIKO ZELITE DODJTE ME NA PROFIL ISPOD

Facebook Komentari


2 comments:

  1. Alen

    22. studenoga 2024. at 13:00

    Zelim kontakt

  2. Ivan Cetkovic

    5. prosinca 2024. at 17:37

    Dobro vece ja ze zovem ivan trazim ozbiljnu zenu za vezu i brak i udovac sam.imam 59 god ako nesmeta mozes mi pisati na eMail pozdrav ivan

Leave a Reply


UTISCI KORISNIKA
Imate pitanja ili sugestija?

Posjetite našu korisničku podršku i postavite pitanje ili sugestiju

POSJETITE KORISNIČKU PODRŠKU
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

You cannot copy content of this page

Ljubavni Spoj
× Kako vam mogu pomoći?